Calendar

« March 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

catalog

Уникальная программа управления весом faberlic.
Детская одежда faberlic на faberllena.ru

Our Oceans, Our Future - Наші океани, наше майбутнє!

8 червня відзначається Всесвітній день океанів (World Oceans Day) Пропонуємо вам зробити океанам подарунок: прожити один день без придбання речей, які виготовлені з пластику одноразового використання

Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів – день, який дає привід нагадати нам про те, що Світовий океан є колискою життя на нашій планеті, 70% поверхні землі вкриті водою, ресурси океану – запорука розвитку і подальшого існування людської цивілізації, його простори – арена світової торгівлі.  http://www.worldoceansday.org - цей сайт є центральною координуючою платформою для Всесвітнього дня океанів, з безкоштовними ресурсами та ідеями для всіх - незалежно від того, де ви живете. Загальна тема Всесвітнього дня океанів 2017 року: "Наші океани, наше майбутнє!" - Encouraging solutions  to plastic pollution and preventing marine litter for a healthier ocean and a better future.

Океани – невід'ємна частина процесу сталого розвитку і важливий об'єкт наукових досліджень. Через руйнівний вплив діяльності людини різноманіття біологічних видів, що мешкають в океанах, знаходиться під загрозою, яка неухильно зростає. Надмірна експлуатація живих ресурсів моря, зміна клімату і забруднення океанів небезпечними для них речовинами та відходами виробничої діяльності – все це представляє серйозну загрозу для морського середовища. В рівній мірі це відноситься і до злочинної діяльності, включаючи піратство, яке має серйозні наслідки для безпеки судноплавства та мореплавців.
Бережімо та захищаймо природу! Дійте, не здавайтеся та крокуйте тільки вперед! 

 

Джерело: http://www.worldoceansday.org/
https://ecology.unian.ua/naturalresources/1086600-sogodni-u-sviti-vidznachayut-den-okeaniv.html
Підготувала науково-технічна бібліотека

 

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 237-79-85

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page