Меню

Calendar

« October 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Уникальная программа управления весом faberlic.
Детская одежда faberlic на faberllena.ru

Our Oceans, Our Future - Наші океани, наше майбутнє!

8 червня відзначається Всесвітній день океанів (World Oceans Day) Пропонуємо вам зробити океанам подарунок: прожити один день без придбання речей, які виготовлені з пластику одноразового використання

Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів – день, який дає привід нагадати нам про те, що Світовий океан є колискою життя на нашій планеті, 70% поверхні землі вкриті водою, ресурси океану – запорука розвитку і подальшого існування людської цивілізації, його простори – арена світової торгівлі.  http://www.worldoceansday.org - цей сайт є центральною координуючою платформою для Всесвітнього дня океанів, з безкоштовними ресурсами та ідеями для всіх - незалежно від того, де ви живете. Загальна тема Всесвітнього дня океанів 2017 року: "Наші океани, наше майбутнє!" - Encouraging solutions  to plastic pollution and preventing marine litter for a healthier ocean and a better future.

Океани – невід'ємна частина процесу сталого розвитку і важливий об'єкт наукових досліджень. Через руйнівний вплив діяльності людини різноманіття біологічних видів, що мешкають в океанах, знаходиться під загрозою, яка неухильно зростає. Надмірна експлуатація живих ресурсів моря, зміна клімату і забруднення океанів небезпечними для них речовинами та відходами виробничої діяльності – все це представляє серйозну загрозу для морського середовища. В рівній мірі це відноситься і до злочинної діяльності, включаючи піратство, яке має серйозні наслідки для безпеки судноплавства та мореплавців.
Бережімо та захищаймо природу! Дійте, не здавайтеся та крокуйте тільки вперед! 

 

Джерело: http://www.worldoceansday.org/
https://ecology.unian.ua/naturalresources/1086600-sogodni-u-sviti-vidznachayut-den-okeaniv.html
Підготувала науково-технічна бібліотека

 

Top of Page