Calendar

« November 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Богдан Коломійчук. Готель "Велика Пруссія"

kolomiychukПеред вами новий запаморочливий детективний роман, в якому приголомшливим чином переплетені пригоди, шпигунські таємниці та далекі мандри. Дія оповідання розгортається в 1905 році. Головний герой книги львівський комісар Адам Вістович, що вважається одним з кращих слідчих Галичини. Намагаючись допомогти молодшому колезі по роботі, Адам береться за, на перший погляд, здається абсолютно звичайне розслідування. Але чим далі він заглиблюється в цю справу, тим більше розуміє, що в цьому розслідуванні незвично все, а найважливіше, воно виходить далеко за межі Львова і навіть за межі самої імперії. Таким чином, Вістович опиняється в Пруссії. Саме там чиновники, підприємці та навіть мафія, стають союзниками, щоб протистояти напливу російських шпигунів. Абсолютно несподівано починають відбуватися дивні випадки, а саме в Берліні, Позені та інших містах, учасники цього синдикату гинуть. Крім цього, колишня дружина Вістовича, актриса з Берліна Анна Каліш, теж виявляється залучена в цю круговерть. Комісару Адаму Вістовичу нічого не залишається, як розплутати цей ланцюг дивних подій. Чому варто купити книгу «Готель "Велика Пруссія"» Богдана Коломійчука? «Готель "Велика Пруссія"» - це неймовірний детективний роман, в якому читача закрутить вихор несподіваних поворотів, географічних локацій та пригод головного героя.

 Відгуки:

Hanna Kharlan 9 червня 2019 р.:

Історія, яка тримає в напрузі до останньої сторінки. Ретродетективи - це мій особистий вид guilty pleasure. Тож коли я дізналася, що "Видавництво Старого Лева" планує порадувати читачів новинкою в цьому жанрі, неймовірно зраділа. До того ж, давно хотіла ближче познайомитися з творчістю сучасного українського письменника Богдана Коломійчука. І варто зазначити, що знайомство вийшло дуже вдалим. З перших сторінок роману "Готель "Велика Пруссія" читач поринає у вир карколомних пригод львівського комісара Адама Вістовича. Події відбуваються паралельно в трьох містах Австро-Угорської імперії - Лемберзі, Берліні та Позені, тому сумувати точно не доведеться. Сподобалося, як автор зобразив міжнародну ситуацію першого десятиліття ХХ століття, коли в повітрі витала загроза Першої світової війни, а правлячі кола західних держав відмовлялися вірити в неминучість воєнного конфлікту. Сюжет крутиться довкола серії жорстоких вбивств, які доведеться розслідувати Адаму Вістовичу. І, звичайно ж, шерше ля фам - втягнула головного героя в цю історію його колишня дружина. Зрештою Вістовичу вдасться не лише захистити жінку, назвати справжнього вбивцю, а також викрити шпигунську змову. Що ще потрібно для хорошого ретродетективу?

Дмитро Безверхній 29 травня 2019 р.  

Три роки чекав на вихід продовження пригод львівського комісара Вістовича, після виходу книги "Візит доктора Фройда", і ось дочекався - "Готель Велика Пруссія" - нова глава ретродетективної серії, з оновленням видавництва й концепту самого видання. Якщо перші пригоди Вістовича вміщалися в оповідання, невеликі повісті й крихітні романи, то з виходом цієї книжки можна сміливо стверджувати, що детективний персонаж суттєво обріс деталями особистого життя, від чого текст видається насиченим та значно повнокровнішим. Детективи Богдана Коломійчука суттєво відрізняються від творів цього ж жанру інших українських авторів. Письменник знайшов важливий баланс між детективною надупорядкованістю, де ключову роль відіграють факти, та художньою образністю, насичення тексту метафорами, цікавими внутрішніми візіями - таке вдається не кожному. При читанні одразу ж стає зрозуміло, що описані тонкощі боксування, зброї та інше цікавлять пана Богдана й за межами власне письменницької роботи, що додає тексту автентичності й збільшує його цінність. Те ж саме стосується й опису закордонних міст та їхніх вуличок, сходжених як автором так і його головним персонажем. Але ж про що "Готель Велика Пруссія"? Ключові події твору відбуваються за межами сучасної України, на теренах нинішніх Німеччини та Польщі. Восени 1905 року стається кілька загадкових вбивств і помирають навіть ті, хто поривався пролити світло на трагедії. Успішний львівський поліціант Адам Вістович, намагаючись допомогти дружині, опиняється далеко від дому, втрапивши в самісіньку гущавину шпигунських війн між Німецькою та Російською імперіями. Слідчий мусить розплутати туге хитросплетіння інтриг, аби й самому залишитися живим. Детектив читається легко й невимушено, даруючи приємний час відпочинку.

Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/gotel-velika-prussija.html

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 237-79-85

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page