Головна

Навігація

До 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Львові в небо запустили повітряні кульки з віршами Кобзаря

Представники міської та обласної влади, студентська молодь, громадські організації та активні мешканці міста під звучання шевченкових творів у виконанні хору урочисто поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, що на проспекті Свободи. Львів’яни взяли участь у мистецькому флешмобі “Дякуємо тобі, Кобзарю”. На аркуші паперу були надруковані улюблені рядки віршів Тараса Шевченка, які прикріпили до кульок і о 10 10 у повітря одночасно піднялись кілька десятків білих кульок.  Також у межах відзначення 203-ї річниці від дня народження великого українського поета та художника, громадського діяча Тараса Шевченка о 18.00 год. у Львівському   національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулася Урочиста академія.

P.S. 15 березня о 16 30 у конференц-залі Національного лісотехнічного університету України буде проведений літературно-мистецький вечір за творами Т.Г. Шевченка і Лесі Українки "Свою Україну любіть". Організатор - Народний дім за підтримки профкому студентів НЛТУ України.

 

Джерело:  http://wz.lviv.ua/ukraine/194663-do-203-i-richnytsi-vid-dnia-narodzhennia-tarasa-shevchenka-u-lvovi-v-nebo-zapustyly-povitriani-kulky-z-virshamy-kobzaria
http://nltu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=2&Itemid=66
Матеріали підготувала науково-технічна бібліотека