Calendar

« September 2023 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Історія України від діда Свирида. Книга 2

Робота над третім томом, на сторінки якого б’ючи в литаври і пострілюючи з гармат вийдуть нарешті козаки, йде повним ходом. А завершивши третій том дідусь одразу візьметься писати четвертий. Так поступово має з’явиться “п’ятикнижіє Свиридово”, з якого небайдужі громадяни матимуть змогу дізнатися про цікаву і захоплюючу історію нашого народу у простому і дотепному викладі звичайного українського діда.

Придбання книг “Історія України від діда Свирида” є формою допомоги Збройним Силам України, оскільки свій авторський гонорар дідусь спрямовує на потреби українського війська. Так, після виходу в світ першого тому, до бойового підрозділу ЗСУ в зону АТО було передано придбаний дідусем реанімобіль підвищеної прохідності. На борту якого написано: “Армії від небайдужих громадян”, бо це спільний подарунок війську від усіх читачів дідової “Історії”.

Друга книга серії "Історія України від діда Свирида" українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім'ям "Свирид Опанасович", охоплює період від середини XI до кінця XIV століття. Написана у дотепній і легкій манері, однак, з увагою до історичних деталей та з глибоким аналізом причинно-наслідкових зв'язків. Тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто цікавиться історією, а й для учнів і студентів. 

Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. У другій книзі автор продовжує свою розповідь про події, які відбувалися на території сучасної України й далеко за її межами від часів Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах включно.
Перша книга була видана на початку 2016 р. видавництвом "Юстініан" та отримала з боку широкої читацької аудиторії масу схвальних оцінок.

Матеріали (Режим доступу): http://didsvyryd-history.com.ua/
https://bukva.ua/catalog/browse/283/1/714072
Підготувала науково-технічна бібліотека

 

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page