Меню

Calendar

« June 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Хоч різні, та єдині! Єднає Україна

День молоді

Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій. 

День молоді в Україні — одне з найбільш очікуваних свят серед молодих людей і, особливо студентів. Вітаємо Усіх душею молодих!

Ми всі родом з дитинства

Ми всі родом з дитинства

Дитячі фото працівників науково-технічної бібліотеки

Кожен маленький хлопчик прагне бути схожим на свого татка — сильного, розумного, люблячого, дбайливого господаря сім’ї. А кожна маленька дівчинка мріє вийти заміж за чоловіка з татовими рисами характеру… З Днем батька!

День батькаЗа традиціями Нового Світу символом Дня батька є квіти Троянди, які носять біля серця, приколюючи на одяг у цей день. Червоні троянди носять, якщо батько живий, а білі, якщо він покинув наш світ.

У цей День, як і в кожен інший, ми приєднуємося до привітань, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди!

З Днем батька Вас, дорогі наші тата!   

Земля - безцінне і вичерпне багатство

World Day to Combat Desertification and DroughtЗберегти рідну землю для майбутніх поколоніь, передати її у спадок нащадкам квітучою і багатою – наш святий обов'язок! Наше завдання зберегти родючість землі для нащадків. Дбайливе ставлення до землі потрібно популяризувати. Коли в суспільстві йде мова про споживання екологічно чистої сільськогосподарської продукції – це повинно лише спонукати товаровиробників до збереження родючості ґрунтів.

"... там були сильні та безстрашні хлопці..."

3 роки тому... Іл-76... 14 червня 2014 р.
40 воїнів 25-тої окремої повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.

Heroi 
Пам'ятаємо наших героїв! Вічная пам'ять!

Top of Page