Меню

Calendar

« December 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

catalog

Микола Леонтович – українець, який подарував світові «маленьке музичне диво»

13 грудня минає 140 років від дня народження українського композитора Миколи Леонтовича – автора знаменитого на увесь світ «Щедрика» («Carol of the Bells»). Цю пісню називають «маленьким музичним дивом» і вона є чи не найпопулярнішою різдвяною мелодією на планеті.

SHEDRUK

Кіотський протокол і його роль в збереженні нашої планети

kioto

Кіотський протокол — міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети. Кіотський протокол  — додатковий документ до Рамкової конвенції ООН зі зміну клімату, підписаної 1992р. на міжнародній конференції в Ріо-де-Жанейро. Конвенція набрала силу у 1994р. Сам протокол прийнято в Кіото 11 грудня 1997р.

Презентація. Посібник користувача для пошуку літератури за вказаною навчальною дисципліною. Підготовки матеріалів акредитаційного самоаналізу спеціальностей університету


Slide1

 Сучасна бібліотека – це не лише сховище для книг, а й своєрідний електронний архів, місце, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді. Це соціальний інститут, діяльність якого спрямована на забезпечення рівного доступу до інформації, за умов розвитку процесів гуманізації освіти, її інформатизації, відкритості й формування освітніх інформаційних потреб, який здатен якісно забезпечити і технологічний, і соціальний, і освітній доступ до інформації.

«Повертайся живим». 6 грудня 2017 року - 6 років як у Львові відкрито та освячено Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла та 26 років відродження Збройних сил України

armijaКожна держава має своє військо. 
У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі.
У воїнів Збройних сил України теж є святі слова,
які глибоко переконливо визначають роль і

призначення національного війська –
служити українському народові.
У відповідальний час народ завжди з особливою увагою
дивиться на своїх захисників.
Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають
надійним гарантом суверенітету і цілісності держави.

Для них служіння народу –
найвища честь, покликання, обов’язок.

"А хто ж крім нас!" 5 грудня - International Volunteer Day! Волонтери - це мобільна резервна армія України

Волонтер — покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

bilingualchildren

Top of Page