Головна

Навігація

Флешмоб ТРИВАЄ!!!

Флешмоб "Подаруй книгу бібліотеці"  
"Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі" /Сухомлинський В. О./

Передана у бібліотеку книжка — доброчинна справа та інвестиція у майбутнє, адже розділені знання лише примножуються і збагачують усіх.

Головний скарб суспільства – це хороша бібліотека!
Давайте створювати її разом!

 

Давайте приєднаємося до акції "Подаруй книгу бібліотеці". Книги стануть доступні нашим читачам! Тож звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!  

Долучайтесь до акції, яка триватиме з 13.02 по 28.02. у стінах нашої бібліотеки.
Адреса: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 101, другий поверх.

Факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці.
Благодійність — одна з найповажніших рис поціновувачів книги, які докладають зусиль до наповнення інтелектуальної скарбниці, користуватися якою можуть студенти, викладачі, працівники вузу, які зацікавлені у збагаченні своїх знань.  Сподіваємось, що дарувати книги бібліотеці стане доброю традицією у стінах нашого університету.

Дарувальника книги в бібліотеці легко встановити: на звороті титульної сторінки видання буде спеціальний дарчий напис "Флешмоб. Подаруй книгу бібліотеці"з прізвищем мецената. Таким чином, кожен читач, до рук якого потрапила така книга, знатиме її дарувальника. Прізвища дарувальників будуть внесені в електронний каталог бібліотеки в рубрику "Дарчі видання" та розміщені на сайті бібліотеки.

В загальному читальному залі буде організована розгорнута виставка подарованих видань. Виставка буде тривати з 1.03 по 31.03 , кожен охочий може переглянути її.