Calendar

« March 2023 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Флешмоб-2023: "Подаруй бібліотеці українську книгу"

book

Флешмоб: "Подаруй бібліотеці українську книгу: друковану чи електронну"– це постійна доброчинна бібліоакція, що діє у Науково-технічній бібліотеці НЛТУ України. Дарування книжок — гарна традиція користувачів, відвідувачів, друзів і партнерів Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань. На превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотека не в змозі поповнювати в повному обсязі бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями. 
Бібліотеки завжди допомагали своїм користувачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам!  Факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці.

У кожного з нас є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими. Давайте приєднаємося до бібліоакції "Подаруй бібліотеці українську книгу: друковану чи електронну". Звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!  

Долучайтесь до бібліоакції, яка триватиме з 13.02. 2023 р. по 31.03. 2023 р. у стінах нашої бібліотеки.

library shares

Шановні користувачі Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України!
Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів та студентів, до всіх, кому небайдужа доля науки, освіти та культури, - 
ДАЙТЕ НОВЕ ЖИТТЯ ВАШИМ КНИГАМ ТА ЗІБРАННЯМ!
Шановні вчені, ми готові донести до наступних поколінь ваші наукові праці: 
підручники, статті, монографії, в тому числі й в електронному вигляді.

ВПИШІТЬ СВОЇ ІМЕНА В ІСТОРІЮ РОЗВИТКУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ НЛТУ УКРАЇНИ - 
ПОДАРУЙТЕ УКРАЇНСЬКУ КНИГУ!

Даруйте книги частіше, адже книга – не тільки джерело знань, вона – найкращий друг і порадник. 
Пропонуємо згадати відому мудрість «книга - найкращий подарунок», 
зробіть свій власний дарунок – подаруйте бібліотеці книгу.  

Не втомлюйтеся робити добро!

Книги приймаються у відділ комплектування та наукового опрацювання документів Науково-технічної бібліотеки /II поверх головного корпусу бібліотеки, вул. Ген. Чупринки,101/. Версію книги в електронному (цифровому) вигляді (електронні тексти - навчальні електронні посібники) надсилайте на електронну пошту:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У холі головного корпусу НТБ організована розгорнута виставка подарованих видань. Кожен охочий зможе переглянути виставку.

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page