31 жовтня до 6 листопада відбудуться безкоштовні вебінари щодо можливостей платформи «Research4Life» для українських вчених та освітян.
Щоб популяризувати платформу «Research4Life» серед українських користувачів та ознайомити з її можливостями, фахівці Державної науково-технічної бібліотеки України та проєкту «Research4Life» підготували серію вебінарів українською мовою. Вони триватимуть з 31 жовтня до 6 листопада 2023 року.
Вебінари проведе національна координаторка проєкту «Research4Life» в Україні, стипендіатка Німецької національної бібліотеки, фахівчиня бібліотечної справи Маргарита Цюра, e-mail: research4lifeccukraine
Долучитися можуть всі охочі за умови попередньої реєстрації.
Заходи відбуватимуться на платформі Zoom, а також транслюватимуться та будуть збережені в записі на //www.youtube.com/@user-de7nl2tz6m" target="_blank" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?q=https://www.youtube.com/@user-de7nl2tz6m&source=gmail&;ust=1698762806831000&usg=AOvVaw3KgjB6ELJia2SHeG9tGdDw" style="color:blue">YouTube каналі ДНТБ України.
Програма вебінарів
31 жовтня, 12:00
Тема: Знайомство з Research4Life: початок використання.
Опис: учасникам представлять загальну інформацію про Research4Life: які критерії участі в проєкті для країн та організацій, як відбувається процес реєстрації установи та отримання доступу до електронних ресурсів; розглянуть політику використання доступу та ресурси, які доступні користувачам, доступну інформацію на сайті Research4Life та інструменти для розв’язання технічних проблем. Також висвітлять участь України у проєкті «Research4Life».
Реєстрація
2 листопада, 12:00
Тема: Знайомство з Research4Life: Єдиний контент-портал.
Опис: під час вебінару учасники дізнаються більше про Єдиний контент-портал Research4Life, особливості пошуку необхідної інформації (меню Collections, Content меню, Hamburger меню) та способи ефективного використання порталу.
Реєстрація
6 листопада, 12:00
Тема: Знайомство з Research4Life: ефективний пошук у колекціях.
Опис: на вебінарі йтиметься про два інструменти — Summon та Google Scholar, які можна використовувати для ефективного пошуку в колекціях Research4Life.
Реєстрація
Нагадаємо, що в липні цього року українським установам продовжили безоплатний доступ до ресурсів платформи «Research4Life» до кінця 2024-го.
Завдяки включенню України до групи країн А в межах проєкту «Research4Life» українські вчені мають безоплатний доступ до електронних книг, журналів, баз даних багатьох видавництв і компаній світу (за інформацією, яка публікувалася на порталі, обсяг контенту платформи становить понад 200 тис. одиниць — журналів, книг, баз даних).
Детальна інформація та реєстраційна форма за покликанням : https://dntb.gov.ua/news/research4life-31-10-06-11
Науково-технічна бібліотека НЛТУ
вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057
тел.: (032) 258-42-50
e-mail: library@nltu.edu.ua
Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.